На власний загін рятувальників Миколаєву потрібно більш ніж 18 млн грн

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій проінформував миколаївських депутатів, яким має бути новий рятувальний загін

На власний загін рятувальників Миколаєву…

Сьогодні, 22 листопада, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя поінформував членів постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста про умови створення комунального аварійно-рятувального підприємства. Про це Depo.Миколаїв повідомили у міськраді.

Герасіменя зазначив, що враховуючи досвід роботи у минулі роки, пропонується створити підприємство чисельністю 63 особи: управління службою - 15 осіб, аварійно-рятувальний взвод - 35 осіб, водолазно-рятувальне відділення - 13 осіб. На заробітну плату рекомендується виділити близько 6 млн 300 тис. грн. Для комплектації аварійно-рятувального підприємства необхідно придбати додаткове обладнання, два аварійно-рятувальних автомобіля, автомобільний гідравлічний підйомник. Крім того, рятувальники повинні пройти відповідне навчання, їх треба забезпечити речовим майном. Враховано і орієнтовні витрати палива. Отже, загальні витрати міського бюджету в рік створення комунального аварійно-рятувального підприємства можуть скласти понад 18 млн грн.

Додатково доведеться укладати договір на цілодобове аварійно-рятувальне обслуговування окремих територій міста та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної власності з Державною аварійно-рятувальною службою, оскільки згідно зі ст. 24 та ст. 133 Кодексу цивільного захисту України комунальні аварійно-рятувальні служби не мають права обслуговувати вищевказані об'єкти.

Депутати взяли інформацію до відома, попросили на наступне засідання комісії підготувати інформацію про діяльність Миколаївського воєнізованого загону "Марс" за період, коли він фінансувався з міського бюджету (до 2003 року), а також запросити Максима Грицаєнка, начальника Головного управління ДСНС України в Миколаївській області.

Раніше повідомлялося, що депутати Миколаївської міськради відмовлялися продовжувати договір позики державному гірничо-рятувальному загону "МАРС" на використання комунальної власності та аварійно-рятувального обладнання на два роки. "Опоблоківці" взагалі закидали управлінню з надзвичаних ситуацій розкрадання коштів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme