ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Широколанівському полігоні планують побудвати військове містечко за 100 млн гривень

Міноборони збирається розпочати будівництво у травні цього року
Depo.Миколаїв
25 квітня 2016 19:44
ФОТО: depo.ua
На Широколанівському полігоні планують побудвати військове містечко за 100 млн гривень
На Широколанівському полігоні планують побудвати військове містечко за 100 млн гривень

Міністерство оборони має намір почати будівництво військового містечка за 100 млн гривень на полігоні "Широкий Лан" на Миколаївщині в травні. Для цього проведуть конкурси. Про це в інтерв'ю 5 каналу розповів міністр оборони Степан Полторак, Depo.Миколаїв.

Міністр оборони повідомив, що є проект будівництва військового містечка на одну бригаду на Широколанівському полігоні. Його збираються розпочати будувати у травні. Міністр зазначив, що 28 квітня буде оголошено відкритий конкурс на проведення робіт. Його вартість складатиме 100 млн гривень. "Там буде передбачено практично всі умови для навчання", - зазначає міністр. 

За словами Полтарака, планували зробити на кожному полігоні мінімум два сучасних містечка для двух бригад. Міністр сподівається, що до кінця поточного року на всіх полігонах буде створено по одному військовому містечку.

Крім 100 млн на Широколанівський полігон, є така ж сума на відновлення Штабу ВМС і 50 млн гривень - на облаштування центру сил спеціальних операцій. "Трохи дамо і на Львівський навчальний центр", - додає Полторак.

Міністр також повідомив, що у містечках буде сплановано, де військовослужбовці зможуть нормально жити, їсти, спати, вирішувати побутові проблеми, лікуватися - повністю централізована система з інфраструктурою.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв