На Ширлані готуються до бойових навчаннь і злагодження особового складу

На Ширлані група офіцерів штабу оперативного командування "Південь" перевірила стан справ з функціонування навчального центру
Depo.Миколаїв
4 липня 2016 11:11
ФОТО: depo.ua
На Ширлані готуються до бойових навчаннь і злагодження особового складу
На Ширлані готуються до бойових навчаннь і злагодження особового складу

Відповідно до плану підготовки військ одна з військових частин Збройних Сил України прибула до навчального центру, що знаходиться на Миколаївщині, для вдосконалення бойових навичок, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі оперативного командування "Південь".

Враховуючи, що раніше мали місце певні побутові проблеми забезпечення життєдіяльності на полігоні "Широкий Лан2, група офіцерів штабу оперативного командування "Південь" перевірила стан справ з функціонування та організації життєдіяльності підпорядкованого навчального центру.

"Якщо такі проблеми раніше й виникали, то завдяки вжитим організаційним заходам офіцерами штабу, вони були вирішені у стислі терміни і особовий склад військових частин, який зараз знаходяться на полігоні, має належні побутові умови. Облаштовано наметове містечко, де розміщено особовий склад, належно організовано харчування військовослужбовців, лазнево-пральне обслуговування, інші побутові умови", - зазначає виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування "Південь" генерал-майор Олег Вишнівський.

Днями на полігоні розпочнеться бойове навчання і злагодження особового складу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв