ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії школярів зомбують фільмами про "рогоносців і секс з незайманою"

Дітям розказують, що жінка, яка мала декілька партнерів - "це смітник з домішкою генів від всіх її чоловіків"
Depo.Миколаїв
10 березня 2016 16:57
ФОТО: depo.ua
На Росії школярів зомбують фільмами про "рогоносців і секс з незайманою"
На Росії школярів зомбують фільмами про "рогоносців і секс з незайманою"

У кубанській школі учням восьмого класу показали фільм про те, що дитині передаються гени першого статевого партнера матері - навіть якщо батьком став інший чоловік, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Медузу"

Про це розповіла сестра одного з учнів школи № 3 в місті Кореновск (Краснодарський край). Директор навчального закладу не побачив "нічого кримінального" у фільмі, який суперечить науковим дослідженням.

Як стверджується у фільмі, США розбещують російську молодь, пропагуючи феміністські і ЛГБТ-цінності. В результаті, говориться в фільмі, вік, в якому дівчата починають займатися сексом, знижується.

"Дівчата, вчіться у ваших прабабусь", - закликають автори фільму. "Науковий факт: дівчина, переспати з багатьма хлопцями - це смітник з домішкою генів від всіх її чоловіків".

Чоловікам пропонується не вступати в стосунки з дівчатами, які вже мали статевих партнерів. "Чоловік, що заводить дітей не з незайманою - рогоносець", - стверджує закадровий голос. "У жінки має бути один чоловік на все життя. Так було завжди і так буде!" - Йдеться у фільмі."Чоловіки і жінки повинні зустрічатися тільки тоді, коли вони вирішили завести дітей".

Фільм підліткам показав учитель ОБЖ Лятіф Бруки. Тема уроку була сформульована так: "Репродуктивне здоров'я - складова здоров'я людини і суспільства". У розділі підручника, за яким займаються в Кореновському школі (вийшов у видавництві "Просвещение" в 2011 році), розповідається, що зараз репродуктивне здоров'я суспільства - "незадовільне"; його автори радять підліткам створювати "міцні сім'ї".

За словами сестри учня, одна зі школярок під час уроку вигукнула: "Показувати такі фільми - це взагалі законно?". Учитель зауваження проігнорував. Після уроку фільм обговорював весь клас.

Директор школи Георгій Кайшев після дзвінка кореспондента подивився фільм і заявив, що не виявив в ньому "нічого кримінального". Він підкреслив, що у нього немає компетенції обговорювати наукову сторону питання про спадкування генів, "що передаються дитині" від першого статевого партнера жінки. Директор відмовився відповідати на питання, чи згоден він сам з твердженням, що чоловікові не слід ні в якому разі вступати в шлюб з жінкою, у якої вже були статеві партнери.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв