На посаду начальника миколаївського КЖЕП "Зоря" претендує лише одна людина

Вирішив очолити комунальне підприємство його головний інженер, він же в.о. директора
Depo.Миколаїв
3 червня 2016 18:51
ФОТО: depo.ua
На посаду начальника миколаївського КЖЕП "Зоря" претендує лише одна людина
На посаду начальника миколаївського КЖЕП "Зоря" претендує лише одна людина

Сьогодні, 3 червня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів співбесіду з Володимиром Курятником, який виявився єдиним претендентом на посаду директора КЖЕП "Зоря". Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Олександр Сєнкевич поставив Володимиру Курятнику традиційне для відкритих конкурсів питання: чому він вважає себе гідним очолити комунальне підприємство.

"Я працюю тут головним інженером. Тому бачив дуже багато, що робилося неправильно. Але я не міг нічого виправити. Коли я став головним інженером, аварійна служба була з "Півднем". На даний час я зробив аварійну службу. У нас зменшуються витрати, збільшується зарплата і збільшується оперативність. Якщо спочатку було п'ять-шість аварійних викликів на тиждень, то зараз - всього один-два", - сказав Володимир Курятник, який наразі виконує обов'язки директора цього підприємства.

Як зазначив Курятник, коли він тільки став виконуючим обов'язки керівника "Зорі", заборгованість із зарплати становила близько 900 тис. грн. Але за два місяці її вдалося знизити до 450 тис. грн. "Коли я прийшов виконувати обов'язки директора, заборгованість була за три місяці. На сьогодні можна сказати, що я за квітень розрахувався, а за травень дам аванс", - підкреслив претендент.

Олександр Сєнкевич зазначив, оскільки посада директора КЖЕП "Зоря" не має великої сили тяжіння та інших бажаючих зайняти це крісло немає, він, швидше за все, підпише контракт з Володимиром Курятником. При цьому випробувальний термін складе три місяці.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв