ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На миколаївському сміттєзвалищі утворився хаос: загорожу так і не добудували

З полігону сміття розлітається до навколишніх будинків, "прикрашаючи" дерева "гірляндами" з пакетів
Depo.Миколаїв
15 квітня 2016 11:48
ФОТО: depo.ua
На миколаївському сміттєзвалищі утворився хаос: загорожу так і не добудували
На миколаївському сміттєзвалищі утворився хаос: загорожу так і не добудували

Міська влада вже багато років говорить про побудову огорожі на сміттієвому полігоні. Але її так і не добудували. В результаті страждають люди, які живуть поблизу полігону: сміття розноситься не тільки уздовж дороги, а залітає і на подвір'я. Голова Миколаївської РДА Алла Воробйова звернулася до мера та міськради повернутися до побудови огорожі. Про це вона написала у Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв.

Воробйова зазначає, що громада Веснянської сільради (Миколаївський район - ред.) вкрай занепокоєна незадовільним санітарним станом узбіч автодороги Т-15-18 "Велика Корениха-Кам'янка", яка веде до міського сміттєвого полігону. Окрім засміченості узбіччя через відсутність огорожі, є претензії до вивозу сміття з садових товариств, розташованих вздовж дороги та машин, які возять відходи з відкритими люками.

На Миколаївському сміттєвому полігоні утворився хаос: загорожу так і не добудували

Побудовати огорожу сміттєзвалищі збираються з 2008 року. В минулому році голові Миколаївської РДА повідомили в міському управлінні екології та КП "Миколаївкомунтранс" (на його балансі знаходиться полігон - ред.), що до кінця 2015 планують побудувати загородження полігону в селищі Велика Корениха. Але питання і наразі залишається відкритим. 

"Вважаємо, що починаючи з 2008 року Миколаївською міською радою обіцяних дієвих заходів не вживається, позитивних зрушень не відбувається і будівництво огорожі з невідомих причин припинено, результатом цього є узбіччя автодороги, яке з обох сторін знаходиться в жахливому санітарному стані – і це територія приміського району!", - пише Воробйова.

На Миколаївському сміттєвому полігоні утворився хаос: загорожу так і не добудували

Вона додає, що Миколаївська РДА і адміністрація Заводського району, до якого входить Велика Корениха, два роки поспіль організовують прибирання узбіч. Але це тільки тимчасово покращує ситуацію. Дерева знову завішують "гірлянди" з пакетів та іншого сміття. Тому Воробйова звертається до мера та депутатського корпусу, щоб відновити будівництво огорожі та завершити його в поточному році.

"Не треба забувати, що наявність огорожі не тільки вирішить питання забруднення прилеглої території, а й унеможливе потрапляння на територію Полігону кризової групи населення", - зазначає голова РДА. На сесії райради збираються розглядати цю ситуацію. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв