На Миколаївському курорті озброєні рейдери намагались захопити базу відпочинку

У приміщеннях бази було знайдено бронежилети, військові каски та трьох осіб неслов’янської зовнішності
Depo.Миколаїв
4 серпня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua
На Миколаївському курорті озброєні рейдери намагались захопити базу відпочинку
На Миколаївському курорті озброєні рейдери намагались захопити базу відпочинку

Правоохоронці встановлюють осіб, що погрожують рейдерським захопленням, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

До поліції Березанського району звернулась керівник бази відпочинку, що розташована в курортній зоні села Коблеве, та повідомила, що їй та її родині надходять погрози від невідомих осіб.

Підприємець у травні 2016 році вже заявляла про злочинні спроби відібрати у неї право володіти будівлею пансіонату та прилеглою до нього територією. На той час слідчо-оперативна група Березанського відділу поліції та спецпризначенці провели перевірку на предмет виявлення підозрілих осіб й заборонених предметів, в ході якої у приміщеннях бази було знайдено бронежилети, військові каски та трьох осіб неслов’янської зовнішності. Чоловіки, які мали при собі зброю травматичної дії, заявили, що вони відпочиваючі.

Правоохоронці встановили їх особи, отримали пояснення та перевірили їх дозвільні документи на право зберігання та носіння зброї. Жодних претензій до них від заявниці не висловлювалось. А стосовно наявності у номерах військового захисного оснащення, заявниця - власниця бази відпочинку пояснила своєю активною волонтерською діяльністю та зазначила, що придбала бронежилети та каски для військових, що перебувають у зоні проведення АТО.

У серпні очільник бази відпочинку заявила до поліції про те, що невідомі вимагають від неї значну суму грошей, посилаючись на те, що жінка нібито заборгувала, при цьому погрожуючи фатальними наслідками не тільки їй, а й членам її родини.
Березанським відділенням поліції Очаківського ВП ГУНП розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.129 КК України "Погроза вбивством", санкція якої передбачає арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років. Встановлюються особи, що обґрунтовано причетні до скоєння зазначеного злочину.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв