На Миколаївщину нарешті надійшла вакцина для профілактики сказу

Область залишалась без вакцини близько року, а всі покусані піддавались неабиякій небезпеці
Depo.Миколаїв
27 липня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщину нарешті надійшла вакцина для профілактики сказу
На Миколаївщину нарешті надійшла вакцина для профілактики сказу

Миколаївщина отримала 2800 доз вакцин для профілактики сказу "РАБІПУР®РСЕС антирабічна вакцина В.Р.", які в рамках міжнародних закупівель придбані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти держбюджету 2015 року, та 20 доз вакцини "Анатоксин", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі облздраву.

Умови збереження перевірили під час робочого візиту до обласної бази спеціального медичного постачання начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста, заступник начальника Наталя Кравцова та обласний позаштатний дитячий імунолог Тетяна Оскіна.

З умовами зберігання вакцин, що надійшли, роботою наявного обладнання ознайомив директор обласної бази спеціального медичного постачання Денис Янковський.

Маргарита капуста відзначила задовільні умови збереження вакцин, професійність працівників закладу. Вона поспілкувалась з колективом, ознайомилась з питаннями, що потребують вирішення, потреби закладу та намічені шляхи подальшого вдосконалення роботи обласної бази спеціального медичного постачання.

Найближчим часом буде проведено розподіл отриманих доз вакцин до закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, що вакцина для профілактики сказу не є плановою, а показана лише тим людям, які безпосередньо були покусані тваринами, та яким лікар призначив курс профілактичних щеплень проти сказу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв