ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині за тиждень залатали 5 тисяч кв м "дефектів"

Дорожники звітують, що також встановили 83 дорожні знаки
Depo.Миколаїв
20 травня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині за тиждень залатали 5 тисяч кв м "дефектів"
На Миколаївщині за тиждень залатали 5 тисяч кв м "дефектів"

Незавжаючи на те, що на дворі травень, погода не балує Миколаївщину. Дощі заважають дорожниками ремонтувати покриття. Проте Служба автодоріг області звітує, що за минулий тиждень, філії Миколаївського облавтодору ліквідували понад 5 тисяч кв м дефектів покриття. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Роботи виконувались здебільшого з використанням методу гарячого асфальтобетону на ділянках таких автомобільних доріг державного значення: М-14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ" (на м. Таганрог), М-13 "Кіровоград-Платонове" (на м. Кишинів), Н-14 "Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв", Р-06 "Ульянівка-Миколаїв" (через м. Вознесенськ), Р-55 "Одеса-Вознесенськ-Новий Буг", Р-75 "Контрольно - пропускний пункт "Тимкове"-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка".

Також роботи з ліквідації аварійної ямковості, обсягом 155 квадратних метрів виконали на ділянках автодоріг місцевого значення: О 151123 "Миколаївське-мікрорайон Кульбакине" та О151806 "Кримка-залізн.ст.Кам'яний Міст". Окрім ліквідації ямковості, дорожники Миколаївщини встановили 83 дорожних знаки та 40 напрямних стовпчиків.

Також відремонтовано 32 м бар'эрного огородження та встановлено 60 м пішоходних огородженнь. На дорогах державного значення шляховики виконують роботи з покосу порослі. Всього з початку року шляховики ліквідували понад 76 тисяч квадратних метрів дефектів покриття та встановлено 514 дорожніх знаків.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв