ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині за тиждень оголосять новий призов до Збройних сил

Строковикам обіцяють службу поза межами зони АТО та матеріальну допомогу майже три тисячі гривень
Depo.Миколаїв
29 квітня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині за тиждень оголосять новий призов до Збройних сил
На Миколаївщині за тиждень оголосять новий призов до Збройних сил

Черговий призов громадян на строкову військову службу в лави Збройних сил України й інших військових формувань почнеться з 5 травня й триватиме до 30 червня. Осінній призов відбуватиметься у жовтні-листопаді цього року. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Призову підлягають громадяни України, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, а також особи, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення чи відстрочку від строкової служби. Призовники з вищою освітою служитимуть рік, без – півтора року. Солдати-строковики будуть проходить службу виключно за межами зони АТО. До зони АТО вони зможуть потрапити тільки добровільно.

Зазначається, що відповідно до постанови Кабміну, призовникам виплатять матеріальну допомогу в розмірі двох мінімальних заробітних плат (2900 гривень). Фінансування виділено бюджетом Міноборони. Голова ОДА Вадим Меріков підписав розпорядження про проведення чергових призивних кампаній в Миколаївській області. В документі визначений цілий спектр підготовчих заходів.

Так, затверджено персональний склад обласної призовної комісії. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації доручено виділити на період призову основний та резервний склад лікарів-спеціалістів та медичного персоналу для роботи в обласній, міських та районних призовних комісіях.

Всім призовникам за направленням військового комісаріату буде забезпечено безкоштовне проведення медичного, флюорографічного, електрокардіографічного обстеження, загально-клінічних аналізів. Крім того, документом передбачено забезпечення військоматів належною матеріально-технічною базою (медикаментами, технічними працівниками, автотранспортом, телефонним зв'язком тощо). Головному управлінню Національної поліції в Миколаївській області рекомендовано організувати охорону громадського порядку під час роботи призовних пунктів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв