На Миколаївщині за тиждень оголосять новий призов до Збройних сил

Строковикам обіцяють службу поза межами зони АТО та матеріальну допомогу майже три тисячі гривень
Depo.Миколаїв
29 квітня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині за тиждень оголосять новий призов до Збройних сил
На Миколаївщині за тиждень оголосять новий призов до Збройних сил

Черговий призов громадян на строкову військову службу в лави Збройних сил України й інших військових формувань почнеться з 5 травня й триватиме до 30 червня. Осінній призов відбуватиметься у жовтні-листопаді цього року. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Призову підлягають громадяни України, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, а також особи, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення чи відстрочку від строкової служби. Призовники з вищою освітою служитимуть рік, без – півтора року. Солдати-строковики будуть проходить службу виключно за межами зони АТО. До зони АТО вони зможуть потрапити тільки добровільно.

Зазначається, що відповідно до постанови Кабміну, призовникам виплатять матеріальну допомогу в розмірі двох мінімальних заробітних плат (2900 гривень). Фінансування виділено бюджетом Міноборони. Голова ОДА Вадим Меріков підписав розпорядження про проведення чергових призивних кампаній в Миколаївській області. В документі визначений цілий спектр підготовчих заходів.

Так, затверджено персональний склад обласної призовної комісії. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації доручено виділити на період призову основний та резервний склад лікарів-спеціалістів та медичного персоналу для роботи в обласній, міських та районних призовних комісіях.

Всім призовникам за направленням військового комісаріату буде забезпечено безкоштовне проведення медичного, флюорографічного, електрокардіографічного обстеження, загально-клінічних аналізів. Крім того, документом передбачено забезпечення військоматів належною матеріально-технічною базою (медикаментами, технічними працівниками, автотранспортом, телефонним зв'язком тощо). Головному управлінню Національної поліції в Миколаївській області рекомендовано організувати охорону громадського порядку під час роботи призовних пунктів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв