На Миколаївщині за 4 роки зафіксували 13 постраждалих від торгівлі людьми

Миколаївська область займає 7 місце по кількості встановлених статусів по Україні разом із Чернівецькою та Івано-Франківською областями
Depo.Миколаїв
27 липня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині за 4 роки зафіксували 13 постраждалих від торгівлі людьми
На Миколаївщині за 4 роки зафіксували 13 постраждалих від торгівлі людьми

30 липня 2014 року Організація Об’єднаних Націй відзначила перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Саме про це йшлося вчора, 26 липня, під час проведення "круглого столу" з питань протидії торгівлі людьми.

Зазначимо, що Миколаївська область займає 7 місце по кількості встановлених статусів по Україні разом із Чернівецькою та Івано-Франківською областями. З 2012 року у Миколаївській області виявлено 13 постраждалих від торгівлі людьми. Статус встановлено 10 особам.

Відповідно до чинного законодавства виявленням осіб, які постраждали від торгівлі людьми, займаються усі суб’єкти взаємодії. Зокрема, представники правоохоронних органів, медичні працівники, спеціалісти служби у справах дітей, органів соціального захисту населення, територіальні центри соціального обслуговування, центри соціально-психологічної реабілітації дітей, центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівці центрів зайнятості, представники неурядових організацій.

Оскільки поняття "торгівля людьми" охоплює широке коло соціальних явищ та передбачає здійснення комплексних заходів при наданні допомоги постраждалим, соціальні служби є однією із ключових структур, що мають працювати як з передумовами, так і з наслідками торгівлі людьми.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв