На Миколаївщині юні рятувальники боролися з вогнем на навченнях

Тривають обласні збори-змагання юних рятувальників "Школа безпеки", які проходять на території Мар’ївського лісового урочища Баштанського району
Depo.Миколаїв
15 травня 2016 14:43
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині юні рятувальники боролися з вогнем на навченнях
На Миколаївщині юні рятувальники боролися з вогнем на навченнях

Тривають обласні збори-змагання юних рятувальників "Школа безпеки", які проходять на території Мар’ївського лісового урочища Баштанського району. Понад 300 дітей з усієї Миколаївщини змагаються за звання кращих, демонструючи свої вміння та навички у різноманітних конкурсах та естафетах, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників. 

На Миколаївщині юні рятувальники боролися з вогнем на навченнях - фото 1

14 травня згідно за програмою змагань, команди-учасники мали випробувати свої сили у проведенні аварійно-рятувальних робіт у зоні хімічного та радіаційного забруднення, на висотних будівлях, а також у зоні пожежі. Цей вид є одним із найцікавіших та наближених до реальних дій в умовах виникнення пожежі. Так, за умовами конкурсу діти повинні були якомога швидше одягнути спеціальний одяг рятувальників та озброївшись спорядженням, яке вогнеборці використовують під час гасіння реальних пожеж, провести бойове розгортання та загасити умовне загорання, не допустивши "масштабного розповсюдження вогню".

На Миколаївщині юні рятувальники боролися з вогнем на навченнях - фото 2

Боротьба як завжди була запеклою. Діти спритно виконували всі умови конкурсу, демонстрували високий рівень вмінь та навичок та відточену майстерність. І визначити переможців як завжди виявилося справою не з простих. Але змагання є змагання, і перемогу в даному конкурсі виборола команда Снігурівського району, на другій сходинці опинилися учасники з Жовтневого району, і третій шабель посіли юні рятувальники з Вознесенщини.

На Миколаївщині юні рятувальники боролися з вогнем на навченнях - фото 3

Попереду на учасників змагань чекає ще багато цікавих конкурсів та справжніх випробувань, а разом із тим - багато вражень та яскравих емоцій. Протягом наступних днів діти випробовуватимуть свої сили у проведенні пошуково-рятувальних робіт в природному середовищі, на воді, візьмуть участь у конкурсах пісні, репортажів "Гарячі новини" та багато іншого. За результатами всіх днів обласного-збору змагання й буде визначено цьогорічну команду-переможець.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв