На Миколаївщині відібраним поліцейським обіцяють зарплатню 6-10 тис. грн

Наразі в області стартував набір до Нацполіції: вакантні місця слідчих та дільничих
Depo.Миколаїв
2 вересня 2016 16:14
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині відібраним поліцейським обіцяють зарплатню 6-10 тис. грн
На Миколаївщині відібраним поліцейським обіцяють зарплатню 6-10 тис. грн

Нацполіцію після набору очікує висока зарплатня. Скільки саме отримуватимуть слідчі та дільничі, під час брифінгу сьогодні, 2 вересня, розповів начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Нацполіції в Миколаївській області Олексій Попков, повідомляє Depo.Миколаїв.

Зауважимо, що сьогодні розпочали прийом анкет на службу в Нацполіції Миколаївської області. Триватиме він до 1 жовтня. Набиратимуть на посади слідчих та дільничих: "Основними умовами для обох посад є наявність вищої освіти, для кандидатів на посаду слідчого обов'язковою є юридична освіта і знання кримінально-процесуального законодавства", - зазначив начальник управління кадрового забезпечення.

Кандидати пройдуть тести на знання законодавчої бази і на здатність аналітично мислити, а також перевірку стану здоров'я і фізичної підготовки та співбесіду. Весь процес відбору триватиме від двох до шести місяців. Відібраних претендетів чекає навчання, а потім і чимала зарплатня: "Під час навчання всі конкурсанти будуть отримувати стипендію. Зарплата для слідчих в майбутньому буде 10 тисяч гривень, для дільничного від 6 тисяч гривень", - додав Попков.

Нагадаємо, член комісії з відобору поліцейських розповів, що на Миколаївщини вакантнних посад в поліцію 809, а фінансування вистачить на не більше 150.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв