ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині в районній лікарні оперували на підлозі в умовах антисанітарії

В Снігурівській ЦРЛ одна операційна на всю лікарню і та не бачила ремонту ще з Радянських часів
Depo.Миколаїв
26 лютого 2016 15:31
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині в районній лікарні оперували на підлозі в умовах антисанітарії
На Миколаївщині в районній лікарні оперували на підлозі в умовах антисанітарії

Стан приміщень та оснащення апататурою районніх лікарень залишає бажати кращого. "Савдепівські" будівлі, які десятки років не бачили ремонту, нажаль, це наша реальність. 

На останньому засіданні представників влади Снігурівського району виявилось, що у лікарні, яка обслуговує 59 населених пунктів, лікарі вимушені були оперувати на підлозі. Про це позповів головлікар ЦРЛ Олексій Ястребов, повідомляє Depo.Миколаїв.

На своїй посаді він нещодавно, з січня 2016 року, але вже обурений станом справ. На величезну лікарню всього одна операційна, а стіл для оперативних втручань взагалі можна відправити на металобрухт. 

Коли Ястребов поцікавився, де проводяться операції у випадку ДТП чи інших надзвичайних ситуацій, лікарі повідомили, що на підлозі: "Зараз завершується капітальний ремонт операційної. Одна операційна на всю лікарню - це просто жах! Коли я питаю, як щось трапиться, то паралельно де другу операцію проводити? Кажуть, що оперували на підлозі!".

У ХХІ столітті лікарі районної лікарні вимушені оперувати на підлозі у приміщенні, яке більше схоже на підвал або склад. 

Крім того, Олексій Ястребов додав, що Снігурівська ЦРЛ чи не єдина, де немає операційної в гінекологічному відділі. Жінок везуть по вулиці в інший корпус. 

"Треба вирішити: ми хочемо мати в районі лікарню чи не хочемо?... Це нонсенс відділ акушерства та гінекології у своєму складі навіть не має операційної...Я не кажу навіть за плановий кесерів розтин, буває така патологія, що треба тільки на носилках нести. Ви собі уявіть: з центру акушерства і гінекології через весь двір в єдину операційну в лікарні", - заявив головний лікар Снігурівської ЦРЛ", - заявив лікар. 

Наразі в лікарні проводиться реформування. Оптимізується кількість ліжок, які не були затребовані та проходить скорочення. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв