На Миколаївщині в місцях спалаху чуми свиней ввели 40-денний карантин

У селах Баловне і Димівське 7 серпня встановлена "нульова" дата, з якої почнеться відлік 40-денного карантину
Depo.Миколаїв
10 серпня 2016 16:49
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині в місцях спалаху чуми свиней ввели 40-денний карантин
На Миколаївщині в місцях спалаху чуми свиней ввели 40-денний карантин

Вчора, 9 серпня, відбулось чергове засідання Новоодеського оперативного штабу по боротьбі з розповсюдженням африканської чуми свиней, передає Depo.Миколаїв.

Міський голова Нової Одеси Олександр Поляков повідомив, що продовжується обхід домоволодінь з метою виявлення у населення свинопоголів’я. Повідомлень від людей на вилучення тварин на сьогодні не надходило. Кількість голів залишається тією ж – 285.

Голова райдержадміністрації наголосив, що роботу треба виконати якнайшвидше. Але при цьому – не менш ретельно. Йшлося на оперативній нараді й про те, як діяти у разі примусового вилучення тварин. Євген Вербін зазначив, що у період надзвичайної ситуації всі жителі повинні дотримуватися відповідних вимог, інакше передбачена кримінальна відповідальність, що тягне за собою серйозні штрафи.

Вербін зауважив, що на карантинних ветеринарно-поліцейських постах має бути забезпечено не лише їх ефективне функціонування, а й порядок. Гостро звучало питання про те, що кожен керівник має подбати про виконання приписів щодо профілактичних заходів. Особливо це стосується переробних підприємств.

Продовжується робота щодо оптимального визначення вартості компенсації за вилучене поголів’я.

У селах Баловне і Димівське 7 серпня рішенням Державної протиепізоотичної надзвичайної комісії встановлена "нульова" дата, з якої почнеться відлік 40-денного карантину.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв