На Миколаївщині триває дитячий фестиваль "Єдина родина"

Більше 400 дітей з різних куточків Миколаївщини майже тиждень відпочивають і розважаються в санаторії "Борисфен"
Depo.Миколаїв
17 червня 2016 18:12
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині триває дитячий фестиваль "Єдина родина"
На Миколаївщині триває дитячий фестиваль "Єдина родина"

З 10 по 18 червня На Миколаївщині проходить регіональний відкритий фестиваль дитячої художньої творчості "Єдина родина". Його учасники вперше завітали до Очакова минулого року. Гостинний прийом, гарні умови для відпочинку і вдячна публіка так сподобались учасникам та їх батькам, що організатори вирішили знову провести фестиваль саме в Очакові, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Очаківської міськради. 

Більше 400 дітей з різних куточків Миколаївщини майже тиждень відпочивають і розважаються в санаторії "Борисфен", особливо відзначаючи високий рівень закладу. Затишні, комфортабельні кімнати; доглянута, заквітчана територія; смачне і корисне харчування в санаторії - все це справило гідне враження у гостей, які тут вперше. Тож, багато хто з дорослих, які супроводжують дітей - артистів фестивалю, вирішили неодмінно приїхати до Очакова на відпочинок вже всією родиною.

А покищо організатори і учасники запрошують городян на закриття фестивалю, що пройде 18 червня о 18:00 на центральній площі Очакова.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв