На Миколаївщині трирічну дитину вбило шафою

Мати п'ятьох дітей залишила малюка без нагляду, а коли спохватилася хлопчик вже був мертвий
Depo.Миколаїв
20 травня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині трирічну дитину вбило шафою
На Миколаївщині трирічну дитину вбило шафою

Залишившись без нагляду, загинув маленький хлопчик. Призначено проведення судово-медичної експертизи для встановлення остаточної причини смерті, за висновками якої буде прийнято подальше рішення, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

До Вознесенського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення про смерть трьохрічної дитини в одному з сіл району.

Як з’ясувалось, матір, яка має на утриманні п’ятеро дітей, дозволила найменшому синові погуляти у дворі, допоки сама з іншими дітьми перебувала у будинку. Через деякий час жінка почала шукати малюка, бо у дворі його не було. Оглядаючи всі приміщення домоволодіння, мати зайшла у літню кухню, де проводились ремонтні роботи, і побачила, що її син лежить, притиснутий до підлоги шафою.

Експерт оглянув тіло дитини та не виявив ознак насильницьких дій. Призначено проведення судово-медичної експертизи для встановлення остаточної причини смерті.

Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками п.2 ч.2 ст.115 КК України "Умисне вбивство", санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років, або довічне позбавлення волі. Проводяться першочергові слідчі дії, очікуються на результати експертиз, за якими буде прийнято подальше рішення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв