ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині товариство, що незаконно видобувало надра, не хоче компенсувати збитки

Бізнесмени нанесли збитків у розмірі 4,3 млн грн, спричинених за відсутності спеціального дозволу на користування надрами
Depo.Миколаїв
31 березня 2016 19:12
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині товариство, що незаконно видобувало надра, не хоче компенсувати збитки
На Миколаївщині товариство, що незаконно видобувало надра, не хоче компенсувати збитки

Судами задоволені позовні вимоги прокурора про стягнення з товариства збитків у розмірі 4,3 млн грн, спричинених державі внаслідок здійснення суб’єктом господарювання водокористування з підземних джерел за відсутності спеціального дозволу на користування надрами, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Однак, намагаючись уникнути сплати цих збитків, суб’єкт господарювання звернувся до суду із заявою про розстрочення виконання судового рішення та із заявою про перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами.

Заяву обґрунтовано тим, що товариством розпочато процедуру отримання спеціального дозволу на користування надрами та відповідно до змін законодавства має бути звільнено від відшкодування коштів до бюджету.

Разом з тим, встановлено, що процес отримання спеціального дозволу на користування надрами товариством завершено у 2013 році. Упродовж 2014 - 2015 років підприємство навпаки ухилялось від оформлення спеціального дозволу на користування надрами.

Суд погодився з позицією прокурора про відсутність підстав для звільнення товариства від сплати коштів до бюджету та залишив без задоволення заяву про перегляд за нововиявленими обставинами.

На теперішній час триває виконання судового рішення про стягнення коштів до бюджету.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв