На Миколаївщині провели обшуки у справі "білоруських МАЗів"

Підприємство заробило на закупівлі машин більш ніж за 15 млн доларів, які потім перепродали
Depo.Миколаїв
23 жовтня 2016 13:28
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині провели обшуки у справі "білоруських МАЗів"
На Миколаївщині провели обшуки у справі "білоруських МАЗів"

СБУ спільно з поліцією розкрили шахрайські махінації з білоруськими "МАЗами" в Україні. Обшуки провели і на Миколаївщині. Про це йдеться на сайті спецслужби, повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначається, що 2013 року керівники комерційної структури уклали договір з офіційним представником ВАТ "Мінський автомобільний завод" в Україні на постачання 150 вантажних автомобілів марки МАЗ та причепів до них вартістю понад 15 млн. доларів США. Отримані вантажівки продали іншим підприємствам, а одержані кошти зловмисники перевели у готівку з використанням підставних комерційних структур та привласнили.

Обшуки у справі були і на Миколаївщині: "18-19 жовтня оперативники спецслужби із залученням фахівців підприємства-виробника провели низку обшуків на автотранспортних підприємствах Хмельницької, Запорізької, Миколаївської, Черкаської, Кіровоградської та Чернігівської областей", - повідомляє СБУ.

За результатами обшуків вилучили більше 100 вантажівок, що перебували у розшуку. Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв