На Миколаївщині продовжують "знаходити" на пасовищі зброю

55-річний чоловік, знайшовши нарізний карабін "Маузер" на околиці районного центру
Depo.Миколаїв
28 липня 2016 18:10
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині продовжують "знаходити" на пасовищі зброю
На Миколаївщині продовжують "знаходити" на пасовищі зброю

Жителі Арбузинського та Казанківського районів Миколаївської області, випадково знайшовши зброю та патрони, звернулись до поліції. Таким чином громадяни уникнули кримінальної відповідальності, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

До чергової частини Арбузинського відділення Братського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 46-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що два тижні тому на пасовищі, розташованого на околиці смт. Арбузинка, він знайшов газовий пістолет та 10 набоїв до нього. Правоохоронцям заявник розповів, що, знаючи про можливість добровільної видачі зброї органам поліції та уникнення кримінальної відповідальності, вирішив віддати знахідку.

У смт. Казанка 55-річний чоловік, знайшовши нарізний карабін "Маузер" на околиці районного центру, також видав його правоохоронцям.

Правоохоронці Миколаївського гарнізону поліції нагадують, що в період з 01 по 31 липня 2016 року в Миколаївській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, метою якого є надання можливості громадянам здати до територіальних підрозділів поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби самооборони, боєприпаси та вибухові матеріали.

Відповідно до діючого законодавства, громадяни, які протягом липня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.

Нагадаємо, що особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, мають можливість за наявності законних підстав оформити відповідні документи та зареєструвати їх у свою власність.

Для здачі зброї можна у будь-який час звернутися до підрозділів поліції за місцем мешкання або до ГУНП України в Миколаївській області за адресою м. Миколаїв, вулиця Артилерійська, 4, Відділ дозвільної системи. Телефони для довідок - (0512) 50–15–40, 50-15-42.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв