ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині приватизували майна на 9 млн грн

Заступник голови Фонду держмайна представив нового керівника Миколаївського відділення
Depo.Миколаїв
10 лютого 2016 09:13
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині приватизували майна на 9 млн грн
На Миколаївщині приватизували майна на 9 млн грн

У минулому році від приватизації в бюджет Миколаївщини надійшло понад 9 млн. грн. Про це голова облдержадміністрації Вадим Меріков розповів під час зустрічі з трудовим колективом регіонального відділення Фонду державного майна України, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА. 

"Завдання держави знаходити потенційних, профільних інвесторів, тих хто зможе розвивати підприємства, і багато що залежить від вас, як в пошуку інвестора, так і в реалізації поставлених завдань", - розповів він.

Як приклад Вадим Меріков навів результати роботи управління комунальної власності облдержадміністрації: "Орендна плата склала 3,6 млн. грн, (прим. - було заплановано 2,4 млн грн). Згідно з планом приватизація повинна була скласти 300 тисяч грн, нам вдалося отримати 9,1 млн. грн".

Він побажав колективу бути ініціативними, адже від результатів роботи залежить соціально-економічний рівень розвитку регіону.

Сьогодні перший заступник голови Фонду держмайна Дмитро Парфененко представив нового керівника Миколаївського відділення - Олексія Сальникова. "Приватизація - це не фіскальна мета, а пошуку потенційного інвестора і ефективного власника", - зазначив Дмитро Парфененко.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв