На Миколаївщині працюватиме 225 мовних таборів

Влітку зможуть "підтягнути" іноземні мови майже вісім тисяч дітей
Depo.Миколаїв
26 травня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині працюватиме 225 мовних таборів
На Миколаївщині працюватиме 225 мовних таборів

Цього року в області передбачено роботу 225 мовних таборів, якими буде охоплено 7688 дітей. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

У мовних таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у спортивних змаганнях, театральних виставах тощо. При цьому знання дитини не будуть оцінювати, як у школі, і дитина буде сприймати навчання як гру. "Створення літніх мовних таборів не було обов'язковим завданням для кожної школи, адже важливою є не кількість, а якість таких закладів", - розповіла директор департаменту освіти і науки Алла Веліховська.

До проекту літніх таборів Міністерство освіти і науки України залучає українські волонтерські організації та окремих волонтерів з різних країн, які є носіями мови. Проект літніх мовних таборів ґрунтується на волонтерських засадах. Саме тому важливим є залучення якомога більшої кількості волонтерів, які змогли б долучитись до викладання у школах.

Діяльність літніх мовних таборів здійснюється за трьома програмами, заняття проводитимуть вчителі, студенти та волонтери. Перша - на базі шкіл тривалістю один або два тижні. Харчування не передбачене, заняття проводять вчителі навчальних закладів, студенти, волонтери. За другою на базі шкіл передбачена така ж тривалість програми, але харчування за рахунок джерел, не заборонених законодавством (спонсорських надходжень, місцевих бюджетів, батьківських коштів). Третя програма розрахована на базі оздоровчих літніх таборів: тривалість два або три тижні; харчування та проживання за рахунок спонсорських надходжень, місцевих бюджетів, батьківських коштів. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв