На Миколаївщині очільники райавтодорів "злетіли" з посад за порушення

Зокрема через недогляд дорожників збільшилася аварійність на трасі "Ульянівка-Миколаїв"
Depo.Миколаїв
23 травня 2016 18:46
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині очільники райавтодорів "злетіли" з посад за порушення
На Миколаївщині очільники райавтодорів "злетіли" з посад за порушення

В результаті позачергових виїзних перевірок, Службою автодоріг у Миколаївській області були виявлені порушення керівниками деяких структурних підрозділів філій Миколаївського облавтодору, а саме використання матеріально-технічних ресурсів, недотримання правил та вимог трудового законодавства, порушення норм і правил з охорони праці. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної САД.

Так, по філії Миколаївська ДЕД Новоодеський ДРП були виявлені факти нецільового використання дорожньої техніки, без погодження з керівництвом Служби автодоріг та облавтодору та без належно оформлених проїзних документів. По філії Вознесенський райавтодор - факти грубого порушення норм і правил з охорони праці при виконанні навантажувальних робіт.

Також було виявлено неналежний контроль за зберіганням матеріально-технічних ресурсів на АБЗ Вознесенського РАД. Невиконання поставлених завдань призвело до збільшення аварійності на одній з основних магістралей Миколаївщини – автодорозі Р-06 "Ульянівка-Миколаїв".

За результатами виявлених порушень було проведено спільну нараду керівництва Служби автодоріг, Миколаївського облавтодору та вищевказаних філій-порушників. На нараді було прийнято рішення про звільнення керівників філій Вознесенського РАД та Новооодеського ДРП філії Миколаївська ДЕД.

Новому очільнику Вознесенського райавтодору поставлено завдання в срок до 1 червня 2016 року стовідсотково ліквідувати аварійну ямковість на автошляху Р-06 Ульяновка-Миколаїв та відремонтувати дорожнє покриття на мостовому переході в місті Вознесенську та під´їзди до нього.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до небайдужих громадян з проханням долучатися до контролю за якістю виконаних робіт та ефективним і раціональним використанням матеріально-технічних ресурсів дорожниками Миколаївської області. "Якщо ви стали свідками нецільового використання дорожньої техніки або матеріалів просимо невідкладно повідомляти про такі факти Службу автодоріг, зателефонувавши до диспетчерської служби – (0512)56-41-16", - йдеться у повідомленні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв