На Миколаївщині обіцяють встановити три вагові комплекси найближчим часом

Ваги, які перебувають на баласі "Облавтодору", не витримують навантаження і високу температуру
Depo.Миколаїв
8 липня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині обіцяють встановити три вагові комплекси найближчим часом
На Миколаївщині обіцяють встановити три вагові комплекси найближчим часом

На трасі Р-06 будують фундаменти для двох вагових комплексів, проте незабаром використовуватися буде тільки один. Всього на дорогах Миколаївщини найближчим часом встановлять три вагові комплекси. Вони вже готові й доки перебувають у Києві. Про це розповів начальник Служби автодоріг Олександр Антощук під час прес-конференції, повідомляє Depo.Миколаїв.

Також ваги встановлять на трасі Н-11 та Одеській в районі села Чапаївка. Зараз йде підготовка до установки комплексу тільки на трасі Р-06. За словами Антощука, будівельники на прохання Служби автодоріг будують фундамент під ваговий комплекс відразу для двох смуг - на перспективу, але працювати найближчим часом буде лише один. На інших трасах майданчики під ГВК поки не готуються.

Антощук додав, що проекту на будівництво саме стаціонарного комплексу немає. Тобто ГВК, який незабаром буде встановлюватися, де-факто буде стаціонарним, а де-юре - мобільним.

"Такі ж комплекси знаходяться в Херсоні. Вони працюють краще, ніж ті комплекси, якими володіє "Облавтодор", вони працюють якісніше. І відповідно, там людський фактор мінімізований... У всіх ваги абсолютно однакові. Південний регіон, а це Херсон і Одеса, рятуються безпосередньо стаціонарними поосними вагами", - додав Антощук.

Він також зазначив, що вагові комплекси, які перебувають на балансі "Облавтодору", не призначені для такого потоку автотранспорту: не витримують "фізично". Більш того, вони не витримують і температурних режимів - як тільки температура асфальту піднімається вище 35 градусів, вони просто відключаються.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв