ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині незаконно вивозять і торгують чорноземом

Депутатська коміссія впіймала на гарячому самоскид, завантажений чорноземом
Depo.Миколаїв
8 квітня 2016 14:46
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині незаконно вивозять і торгують чорноземом
На Миколаївщині незаконно вивозять і торгують чорноземом

Днями, 4 квітня, провела рейд спеціальна постійно діюча робоча група Жовтневої районної ради. Заступник голови райради та депутати впіймали на гарячому браконьєрів, які незаконно вивозили чорнозем поблизу села Капустине, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Жовтневої райради.

Вже на під’їзді назустріч "попався" самоскид, завантажений чорноземом. Супроводжували авто до найближчих дач. Господар вантажівку на свою ділянку швиденько запустив, а перед депутатами ворота зачинив і спілкуватися навідріз відмовився. Довелося їхати на місце видобутку чорнозему, аби картина якось прояснилася. По дорозі вдалося перехопити дві вантажівки (КАМАЗ і ЗИЛ).

На Миколаївщині незаконно вивозять і торгують чорноземом - фото 1

Водії спочатку ніяк не могли второпати: чого їх зупинили і які претензії виставляють члени депутатської робочої групи. "Всі, хто хоче заробити, постійно та й без усіляких перешкод отой чорнозем куди треба завозять. Замовник оплачує таку послугу сповна", - пояснили затримані хлопці. До речі, власник екскаватора тільки за завантаження КАМАЗу отримує 300 грн. Можна лише приблизно підрахувати, скільки отримують за дармову землю інші учасники цієї оборудки.

Щоб на законній підставі у всьому цьому розібратися,заступник голови райради терміново викликав опергрупу поліціянтів. Через 2 години група Жовтневого відділку Корабельного відділу ГУНП на чолі із слідчим капітаном Тетяною Фіногеєвою почала роботу. Результатом спільних дій депутатів і правоохоронців стало затримання порушників та арешт техніки, що була задіяна для здійснення злочинних намірів.

На Миколаївщині незаконно вивозять і торгують чорноземом - фото 2

Проти розкрадачів чорнозему було відкрито кримінальне провадження. Щоб переконатися наскільки дієвими стали такі заходи, 6 квітня Ігор Матвєєв знову направив на даний об’єкт до Капустиного депутатів Сергія Красівського, Арутюна Рушаняна та Олега Шепеля. Члени оперативної робочої групи підтвердили, що протягом 2 двох днів після першого рейду ніяких ознак подальшого розкрадання чорнозему не виявлено.

Ставити крапку у цій "землерийній" історії ще зарано. Депутатський контроль з боку робочої групи не знімається. Та й нове керівництво районної поліції на наведення порядку в районі налаштоване рішуче.

На Миколаївщині незаконно вивозять і торгують чорноземом - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв