На Миколаївщині майор поліції звинуватив свого начальника в саботажі

Жителі району мають багато нарікань на керівника Новоодеської поліції та готові їх озвучити
Depo.Миколаїв
21 липня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині майор поліції звинуватив свого начальника в саботажі
На Миколаївщині майор поліції звинуватив свого начальника в саботажі

На Миколаївщині не вщухають перепетії. Черговий скандал в лавах правоохоронців розгорівся в Новоодеському райвідділі поліції. Майор Сергій Міндрул звинуватив свого начальника Володимира Самітського в саботажі роботи органів. Відповідне відео звернення до ЗМІ та областного керівництва на своїй сторінці у Фейсбуці опублікува Федір Левченко, передає Depo.Миколаїв.

Левченко повідомляє, що жителі району мають багато нарікань на керівника Новоодеської поліції та готові їх озвучити: "Майора Міндрула підтримують і багато жителів району, які готові розповідати про численні проблеми і грубі порушення законодавства в роботі керівника Новоодеської поліції. Ситуація буде розвиватися. Майор і жителі району просять ЗМІ підтримати їх у прагненні навести порядок в роботі поліції Новодесский району".

Сам Міндрула на відео не називає жодних фактів порушення та обмежується лише загальними фразами: " В листопаді 2015 року на посаду керівника Новоодеського відділення поліції було призначено Самітського Володимира Петровича, полковника поліції. Після цього в райвідділі почався саботаж і ще дуже багато незрозумілих речей. Також громада вже не задоволена роботою відділу Новоодеської поліції. Вона готова допомагати нам".

На Миколаївщині майор поліції звинуватив свого начальника в саботажі - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв