На Миколаївщині кількість випускників, що отруїлися, зросла вдвічі

Усіх потерпілих, а всього їх наразі 31, госпіталізували, більшість з них є неповнолітніми
Depo.Миколаїв
2 червня 2016 09:48
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині кількість випускників, що отруїлися, зросла вдвічі
На Миколаївщині кількість випускників, що отруїлися, зросла вдвічі

Станом на 1 червня кількість потерпілих від отруєння після випускного на Миколаївщині зросла до 31 особи, 18 з них ще не виповнилося 18 років. Усіх потерпілих госпіталізовано. Перебіг хвороби кожного лікарі кваліфікують, як середньої ступені важкості. Про це йдеться на сайті ДержСЕС, повідомляє Depo.Миколаїв.

Миколаївський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України повідомляє про групове захворювання на гастроентероколіти після святкуванні випускного вечора учнями 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеню в селі Луканівка Кривоозерського району області.

Нагадаємо, що 31 травня повідомляли про госпіталізацію 14 потерпілих, дев'ятьом із яких ще не виповнилося 18 років. Десятеро осіб потрапили у інфекційне відділення Кривоозерської центральної районної лікарні, ще чотири – у інфекційне відділення Первомайскої центральної районної лікарні. Попередній діагноз захворілих – "гострий гастроентероколіт".

Святкували випускники 28 травня у місцевому будинку культури. Орієнтовна кількість учасників вечірки уточнюється – попередня інформація про 50 осіб, усі мешканці села Луканівки.

Фахівці Держсанепідслужби почали епідеміологічне розслідування. Серед основних причин спалаху називають порушення у приготуванні та зберіганні харчових продуктів у домашніх умовах. Як стало відомо, страви були приготовлені у домашніх умовах, принесені до місця святкування, де у виділеній кімнаті були накриті столи.

Нині бактеріологічно обстежено усіх потерпілих, з'ясовано коло контактних осіб, які потребують медичного огляду та спостереження. Для проведення дезінфекційних заходів направлені фахівці Первомайського відокремленого міськ/міжрайонного відділу ДУ "Миколаївській обласний лабораторний центр ДСЕС України" та Кривоозерського ЦПМСД. Про випадок групового захворювання на кишкову інфекцію проінформовано представників місцевої влади.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв