На Миколаївщині кількість ДТП збільшилася майже на 40%

За дев'ять місяців цього року зафіксували 714 аварій, більшість з яких - у Миколаєві
Depo.Миколаїв
20 жовтня 2016 12:10
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині кількість ДТП збільшилася майже на 40%
На Миколаївщині кількість ДТП збільшилася майже на 40%

На Миколаївщині на 41% збільшилася кількість аварій. Про це йшлося під час розширеної наради керівництва Головного управління НПУ в Миколаївській області, повідомляє Depo.Миколаїв.

Як зазначили у прес-службі обласного управління Нацполіції, протягом цього року обстановка з аварійністю на території області залишається досить складною. За дев'ять місяців на Миколаївщині зареєстровано 714 автоаварій. Це +41,1% відносно аналогічного періоду минулого року. В ДТП загинули 84 особи (+20%) та 940 (+41,1%) отримали тілесні ушкодження різних ступенів тяжкості. При цьому переважна більшість аварій зареєстрована на території обласного центру: скоєно 389 (+57,5%), загинуло 24 (+84,6%), травмовано 483 (+61,5%).

Правоохоронці називають найбільш ефективним важелем впливу на рівень аварійності цілеспрямовану роботу фіксації грубих порушень ПДР, у першу чергу, керування транспортом у стані сп'яніння. Також приділяють увагу профілактичним бесідам з учасниками дорожнього руху, зокрема і велосипедистами.

У повідомленні також зазначається, що "обговорили комплекс заходів, що матимуть вплив на стан аварійності". Які це заходи, не уточнюють.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв