На Миколаївщині героя АТО посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня

Євген Ровний загинув, захищаючи рідну землю від ворогів
Depo.Миколаїв
3 червня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині героя АТО посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня
На Миколаївщині героя АТО посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня

Війна на Сході внесла серйозні зміни у сьогодення, проте показала, що в Україні багато патріотично налаштованих людей, готових жертвувати життям, здоров’ям, комфортом заради гідного майбутнього держави, повідомляє Depo.Миколаїв.

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 9/2016 від 16.01.2016 р. за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України орденом "За мужність" ІІІ ступеня нагороджено нашого земляка, жителя села Михайло-Ларине Ровного Євгена Васильовича. На жаль, нагорода – посмертна. Йому судилося принести найвищу жертву за Україну, за мир та незалежність – віддати власне життя.

1 червня державну нагороду батькові та вдові загиблого вручили голова Жовтневої районної державної адміністрації Олександр Демчук, заступник голови РДА Тетяна Коновалова, депутат районної ради Дмитро Моторний, голова сільської ради Віталія Курганська, комісар Жовтневого військового комісаріату Сергій Білий.

Звертаючись до них керівництво району висловило співчуття і запевнило, що районна влада всіляко допомагатиме їм у вирішенні їх нагальних проблем. Присутні вшанували пам’ять загиблого героя хвилиною мовчання.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: АТО, Миколаїв