На Миколаївщині чоловік отруївся грибами з городу

Чоловіка госпіталізували у важкому стані та за чотири дні виписали
Depo.Миколаїв
27 травня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині чоловік отруївся грибами з городу
На Миколаївщині чоловік отруївся грибами з городу

У минулу суботу, 21, на Миколаївщині стався випадок отруєння грибами в с. Комсомольське. 56-річний чоловік вживав в їжу гриби, які вранці збирав на своєму городі. Про це написав у Фейсбуці прес-секретар обласного управління охорони здоров'я, повідомляє Depo.Миколаїв.

22 травня о 16:40 у важкому стані чоловіка госпіталізовали до токсико-терапевтичного відділення лікарні швидкої медичної допомоги Миколаєва. В середу, 25 травня, його виписали у задовільному стані.

Останнім часом, враховуючи тяжкі наслідки отруєння грибами, медики рекомендують утримуватися від збирання дикорослих грибів. Любителям грибних страв треба пам'ятати, що купувати дикорослі гриби на ринках дуже небезпечно. Особливо небезпечні сушені гриби, вид яких не можна визначити.

Якщо ж, незважаючи на перестороги, ви споживали дикорослі гриби, і за 6-10 годин у вас з'явилися біль у животі, нудота, блювання, пронос, необхідно негайно звернутися за медичною допомогою, навіть при легкому отруєнні грибами. Часто від того, як швидко буде надано медичну допомогу, залежить життя людини. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв