На Миколаївщині чиновник, що погорів на хабарі, відбувся штрафом

Вирок пом'якшили визнання вини та щире каяття, а також похилий вік підсудного, стан його здоров’я та відсутність судимостей
На Миколаївщині чиновник, що погорів на хабарі, відбувся штрафом
На Миколаївщині чиновник, що погорів на хабарі, відбувся штрафом

Керівника міжрайонного управління водного господарства визнано винним в одержанні неправомірної вигоди, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури. 

Вироком Баштанського районного суду начальника Баштанського міжрайонного управління водного господарства визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 17 тис. грн.

Також за вироком суду його позбавлено права обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських повноважень строком на 2 роки.

При призначенні покарання судом враховано обставини, які пом’якшують покарання, серед яких визнання вини та щире каяття, а також похилий вік підсудного, стан його здоров’я та відсутність судимостей.

Нагадаємо, що 8 лютого цього року вказана особа вимагала від місцевого мешканця 40 тисяч гривень неправомірної вигоди за продаж йому у вигляді металобрухту комбайна, якій знаходиться на балансі Управління об’єктів державної власності.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв