На Миколаївщині чекають виборів у п'яти новостворених громадах

Облдержадміністрація направила до ЦВК звернення про призначення перших виборів
Depo.Миколаїв
2 серпня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині чекають виборів у п
На Миколаївщині чекають виборів у п'яти новостворених громадах

На Миколаївщині п'ять об'єднаних територіальних громад вже пройшли всі процедури і чекають призначення дати перших виборів. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Вибори повинні призначити в Олександрівській селищній, Прибужанівській, Мостівській, Михайлівській, Чорноморській сільських об'єднаних територіальних громадах. За словами керівника апарату Миколаївської ОДА Андрія Нечипорчука, облдержадміністрація направила два звернення до Центральної виборчої комісії про призначення перших виборів у Олександрівській селищній раді ОТГ, утвореної в межах Вознесенського району, та у Чорноморській сільській раді ОТГ (Очаківський району).

"Ми отримали відповідь від ЦВК, що питання щодо призначення виборів в Чорноморській сільській раді ОТГ комісія розглядатиме після отриманих нею відповідних бюджетних призначень для організації підготовки та проведення місцевих виборів. Щодо призначення виборів у Олександрівській селищній раді ОТГ відповіді від ЦВК ще чекаємо", - зауважив Нечипорчук.

Крім того, ОДА готує звернення до ЦВК з клопотаннями про призначення перших виборів ще в трьох громадах: Михайлівській сільській раді (Миколаївський район), Мостівській сільській раді (Доманівський району), Прибужанівській сільській раді (Вознесенський район). 

"Це лавиноподібний процес. Громади поспішають завершити всі процедуру, провести перші вибори: що потрібно встигнути зробити до завершення 2016 року. Попереду формування бюджету, і всі хочуть отримати преференції від держави з 1 січня 2017 року", - зазначає Нечипорчук.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв