На Миколаївщині бабуся віддала "копам" $2 тис, щоб "відмазати" онука

Пенсіонерка спочатку перерахувала аферисту 2000 доларів США, і тільки потім зв’язалась із онуком
Depo.Миколаїв
24 вересня 2016 09:14
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині бабуся віддала "копам" $2 тис, щоб "відмазати" онука
На Миколаївщині бабуся віддала "копам" $2 тис, щоб "відмазати" онука

Поліцейські встановлюють особи аферистів. Тривають слідчі заходи, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції. 

До поліції Баштанського району Миколаївської області звернулась 74-річна жінка із заявою про те, що вона стала жертвою шахраїв. Як з’ясувалось, на мобільний заявниці зателефонував невідомий та представився працівником поліції з іншої області. Співрозмовник повідомив жінці, що її онук знаходиться в поліції за скоєння злочину, але є можливість "вирішити питання2 за певну винагороду. Пенсіонерка спочатку перерахувала аферисту 2000 доларів США, і тільки потім зв’язалась із онуком. Із розмови з родичем потерпіла дізналась, що з ним усе гаразд, а "поліцейський" виявився шахраєм.

За аналогічною ситуацією "допомагала" уникнути кримінальної відповідальності своїй дочці 65-річна мешканка Южноукраїнська. Потерпіла відправила аферистам 10 тисяч грн.

Розпочаті кримінальні провадження за ознаками чч.3 та 1 ст.190 "Шахрайство", що передбачає покарання від накладання штрафу до позбавлення волі на строк до восьми років.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв