На Миколаївщині автопілоти зійдуться на ралі "Кубок лиманів"

За традицією учасникам перегонів потрібно буде пройти спецділянку шість разів
На Миколаївщині автопілоти зійдуться на ралі "Кубок лиманів"
На Миколаївщині автопілоти зійдуться на ралі "Кубок лиманів"

Наступної суботи, 21 травня, у Миколаєві стартують традиційні ралі "Кубок лиманів". Пілоти з різних міст України змагатимуться за перемогу на трасі у селі Зайчевське. Про це йдеться на сайті міні-ралі, повідомляє Depo.Миколаїв.

Концепція змагань залишається традиційною: всім учасникам треба буде пройти спецділянку "Зайчевське" шість разів - по три в кожну сторону. У суботу, після проходження всіх перевірок, спортсменів чекає ознайомлення з трасою, а потім - урочиста церемонія відкриття ралі в центрі Миколаєва, на Соборній площі, о 19:30.

У неділю учасники шість разів, по три в кожну сторону, проходять спецділянку "Зайчевське кільце", назву якому дало розташоване поруч село Зайчевське. Загальна змагальна дистанція ралі складе 123,6 км.

Траса "Зайчевське кільце" цікава своїм комбінованим темпом - швидкісні ділянки змінюються серіями повільних поворотів. Найбільш видовищним ділянкою траси є глядацька зона, розташована поруч з парком сервісу, з якої проглядаються три трампліна, що йдуть підряд і ефектний "зворотний" поворот.

Історія

В останній раз гонка з назвою "Експрес-авто" проводилася в 2013 році на ралійної трасі в селі Капустине. Вперше ралі на трасі "Зайчевское кільце" відбулося в 2010 році, і з тих пір регулярно входить в календар "Кубка лиманів". За ці роки ралі, що проводяться на цій трасі, носили назви "Миколаїв", "Інгул", "Наваль", "Єдина країна - Единая страна" і "За мир!". З 2010 по 2016 роки в Миколаєві відбулося 15 ралійних змагань, з них 13 - на трасі "Зайчевське кільце".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв