На Миколаївщині автопілоти зійдуться на ралі "Кубок лиманів"

За традицією учасникам перегонів потрібно буде пройти спецділянку шість разів
Depo.Миколаїв
12 травня 2016 19:07
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині автопілоти зійдуться на ралі "Кубок лиманів"
На Миколаївщині автопілоти зійдуться на ралі "Кубок лиманів"

Наступної суботи, 21 травня, у Миколаєві стартують традиційні ралі "Кубок лиманів". Пілоти з різних міст України змагатимуться за перемогу на трасі у селі Зайчевське. Про це йдеться на сайті міні-ралі, повідомляє Depo.Миколаїв.

Концепція змагань залишається традиційною: всім учасникам треба буде пройти спецділянку "Зайчевське" шість разів - по три в кожну сторону. У суботу, після проходження всіх перевірок, спортсменів чекає ознайомлення з трасою, а потім - урочиста церемонія відкриття ралі в центрі Миколаєва, на Соборній площі, о 19:30.

У неділю учасники шість разів, по три в кожну сторону, проходять спецділянку "Зайчевське кільце", назву якому дало розташоване поруч село Зайчевське. Загальна змагальна дистанція ралі складе 123,6 км.

Траса "Зайчевське кільце" цікава своїм комбінованим темпом - швидкісні ділянки змінюються серіями повільних поворотів. Найбільш видовищним ділянкою траси є глядацька зона, розташована поруч з парком сервісу, з якої проглядаються три трампліна, що йдуть підряд і ефектний "зворотний" поворот.

Історія

В останній раз гонка з назвою "Експрес-авто" проводилася в 2013 році на ралійної трасі в селі Капустине. Вперше ралі на трасі "Зайчевское кільце" відбулося в 2010 році, і з тих пір регулярно входить в календар "Кубка лиманів". За ці роки ралі, що проводяться на цій трасі, носили назви "Миколаїв", "Інгул", "Наваль", "Єдина країна - Единая страна" і "За мир!". З 2010 по 2016 роки в Миколаєві відбулося 15 ралійних змагань, з них 13 - на трасі "Зайчевське кільце".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв