На Миколаївщині АТОшники вимагають звільнення голови Доманівської РДА

В’ячеслав Бонь провів зустріч з представниками акції протесту та керівниками органів влади щодо суспільно політичної ситуації у Доманівському районі
Depo.Миколаїв
9 липня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині АТОшники вимагають звільнення голови Доманівської РДА
На Миколаївщині АТОшники вимагають звільнення голови Доманівської РДА

Вчора, 8 липня з робочим візитом Доманівський район відвідав тимчасово виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації В'ячеслав Бонь. Під час візиту В’ячеслав Бонь провів зустріч з представниками акції протесту та керівниками органів влади щодо суспільно політичної ситуації у Доманівському районі, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Відповідаючи на питання голови обласної спілки учасників АТО Сергія Чорного щодо звільнення з посади голови Доманівської райдержадміністрації Василя Іванченка, В’ячеслав Бонь зазначив: "На даний час Василь Іванченко знаходиться у відпустці, є рішення суду, кожен громадянин має право на апеляційну скаргу. Нині справа в апеляційному суді. За результатами буде прийнято рішення. Всі дії повинні бути в законодавчому полі. Ми з вами не повинні допустити більшого загострення загострення ситуації з цього питання. Згідно законодавства про державну службу, саме через конкурс відбувається розгляд кандидатур на посаду голови райдержадміністрації",- сказав очільник області.

Також волонтер Володимир Федоренко закликав В’ячеслава Боня розібратися в ситуації щодо скорочення ліжко – місць в Доманівській центральній районній лікарні.

"Так, я ознайомлений з ситуацією по вашій лікарні, тут потрібно підходити комплексно до вирішення даного питання. Відповідно до інструкцій та нормативів в лікарні повинно бути не менше 46% спеціалізованих ліжко – місць, під які передбачено відповідне фінансування. На даний час 76% витрат вашої лікарні приходиться на оплату праці медичному персоналу і лише 4% на забезпечення медикаментами і ця ситуація не є нормальною. Саме з метою збільшення частини витрат на забезпечення медикаментами ми повинні провести реформування вашої лікарні. Я готовий направити до вас спеціалістів охорони здоров’я з метою проведення відповідної роз’яснювальної роботи і спільно знайти вихід з цього глухого кута", - зазначив В’ячеслав Бонь.

Підтримку такої ініціативи висловив голова районної ради Тарас Кушнір: "Ми готові разом з депутатським корпусом спільно із фахівцями обласного управління охорони здоров’я сісти за стіл переговорів та розв’язати це проблемне питання".

Під час зустрічі з учасниками АТО, вчителями, які проводять безстрокову акцію протесту на площі біля райдержадміністрації В’ячеслав Бонь на питання щодо звільнення Василя Іванченка з посади голови райдержадміністрації.

Учасника акції поскаржилися очільнику області на зухвале та образливі висловлювання деяких приватних підприємців в бік учасників АТО: "Я нікому не дозволю ображати учасників АТО, які вийшли на цю акцію протесту виразити свою позицію щодо проблем, які склалися. Ті люди, які надалі будуть загострювати суспільну напругу та принижувати учасників АТО будуть нести відповідальність. Тож я закликаю вас спільно і злагоджено розпочинати вирішувати нагальні питання мирними та цивілізованими методами".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв