ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Кінбурні проведуть генеральне прибирання

В ході акції буде знято фільм про Кінбурнську косу для проекту "Миколаїв Discavery"
Depo.Миколаїв
11 березня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
На Кінбурні проведуть генеральне прибирання
На Кінбурні проведуть генеральне прибирання

У квітні на Миколаївщині відбудеться масштабна акція "Чистий Кінбурн", повідомляє Depo.Миколаїв.

Передбачається прибрати сміття на самій Кінбурнській косі - на території національного природного парку "Білобережжя Святослава", регіонального ландшафтного парку та Покровського сільради, а також на узбережжі Очакова та Очаківського району. Акція "Чистий Кінбурн" відбудеться 22 квітня цього року в рамках Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою разом" і святкування Міжнародного дня Матері-Землі.

Організатори акції розраховують привернути увагу до рекреаційних можливостей Кінбурнської коси і всього миколаївського узбережжя, а також прискорити вирішення екологічних і соціальних проблем території.

Заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська запевнила, що такі акції вкрай необхідні: "З одного боку – це і соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку, а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля. З іншого боку – це ще одна можливість показати віс неймовірну косу прибережних територій Миколаївщини".

Таку думку підтримав і вчений-еколог Олег Деркач: "Кожен турист виробляє сміття в два-три рази більше, ніж місцеві жителі. А в зв'язку з втратою Криму популярність наших ландшафтних парків росте. На Кінбурні в пансіонатах місця вже заброньовані на весь сезон. Море за осінь і зиму щороку приносить на узбережжі нові і нові поклади сміття. Без сезонної очищення не обійтися".

Тетяна Чичкалюк, член Ради з розвитку туризму при Миколаївській ОДА, розповіла, що крім генерального прибирання узбережжя, програма акції передбачає семінари і тренінги, прес-тур для журналістів, науково-практичну конференцію по зеленому туризму, пленер для фотографів і художників, а також розважальну програму "Козацькі забави".

Окремим пунктом передбачається презентація успіхів програми "Цифрова Миколаївщина", яка реалізується спільно з Google Україна. До речі, очікується, що в ході акції буде знято фільм про Кінбурнську косу для проекту "Миколаїв Discavery".

Акція "Зробимо Україну чистою разом!" є частиною всесвітнього руху "Lets Do It World", що об’єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв