На Березанщині оголосили 40-денний термін до зняття карантину по АЧС

В селі Попільному, де виявили спалах захворювання, вже знищено 50 свиней
Depo.Миколаїв
13 жовтня 2016 12:14
ФОТО: depo.ua
На Березанщині оголосили 40-денний термін до зняття карантину по АЧС
На Березанщині оголосили 40-денний термін до зняття карантину по АЧС

У зв’язку із ситуацією по виявленню захворювання на африканську чуму свиней у Попільному 11 жовтня на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації М.Г.Шевчуком відбулося позачергове засідання державної протиепізоотичної комісії при РДА, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Березанської РДА.

На Березанщині оголосили 40-денного терміну до зняття карантину по АЧС  - фото 1

У ході засідання в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Березанському районі Л.І. Галушко доповіла про вжиті заходи з ліквідації АЧС в Попільному. Доповідач повідомила, що на в’їзді та виїзді з села встановлено два карантинних ветеринарно-поліцейських пости, на яких цілодобово чергують працівники поліції та ветеринарної медицини.

Забезпечено проведення дезінфекції автомобільного транспорту який рухається з Попільного. Проведено подвірні обходи, виявлено та вилучено 50 голів свиней різного віку в 13 дворах, в 39 дворах свині відсутні, в 5 дворах будинки зруйновані або ніхто не проживає. Трупи всіх вилучених тварин спалено на території епізоотичного осередку в спеціально підготовленій ямі. В дворах де проведено вилучення свиней проведено необхідну дезінфекцію.

На підставі інформації управління Держпродспоживслужби та враховуючи інструкцію щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 05.03.2014 № 81 державна надзвичайна протиепізоотична комісія вирішила з 11 жовтня 2016 року розпочати відлік 40-денного терміну до зняття карантину по АЧС на території с. Попільне Березанського району.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв