Миколаївцям у День ВМС покажуть військову техніку

На свято до міста зайдуть військові кораблі
Depo.Миколаїв
2 липня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua
Миколаївцям у День ВМС покажуть військову техніку
Миколаївцям у День ВМС покажуть військову техніку

У неділю, 3 липня, Миколаївщина приєднаєтсься до відзначення Дня ВМС ЗС України.  З цього приводу у місті заплановані різні заходи. Куди можна буде піти, розповіли Depo.Миколаїв у прес-службі ОДА.

О 9:00 розпочнеться ритуал підняття на кораблях і катерах прапора України та Військово-морського прапора. В цей же час на Інгульському узвозі відбудеться демонстрація озброєння і військової техніки ВМС ЗС України.

Після цього планується покладання квітів до пам'ятника героям-Ольшанцям і покладання вінка та квітів на воду в честь загиблих військових і цивільних моряків на зовнішньому рейді.

Об 11:00, біля музею суднобудування і флоту, відбудеться святковий концерт, присвячений дню ВМС ЗС України. Також гості свята зможуть відвідати польову кухню, яка почне свою роботу о 12:00 в Аркасовском сквері.

Уже ввечері (20:00) свято продовжиться мистецькою акцією "Народ і армія єдині" в Каштановому сквері. Завершенням свята о 22:00 стане святкова ілюмінації на кораблях і катерах і спуск на воду плаваючих свічок на Інгульської набережної.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв