ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці створюють карту звалищ міста

Городяни хочуть конкретно знати, де чиновники прибирають в кожному районі
Depo.Миколаїв
24 березня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua
Миколаївці створюють карту звалищ міста
Миколаївці створюють карту звалищ міста

Миколаївські активісти вирішили по-новому боротися з сміттєзвалищами. Тепер вони пропонують всім нанести на карту звалища міста і контролювати, як адміністрації районів їх прибирають і на що витрачають кошти. Крім того, активісти закликають людей не зволікати і також брати участь у ліквідації звалищ. Про це пише Матвіївський ліс у Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв.

На гугл мапс миколаївцям пропонують нанести мітки з фотографіями звалищ, типом сміття, наприклад будівельне, та його кількістю. Після наповнення карти буде картина, як адміністрації районів прибирають сміття. "Досить ліквідувати незрозумілі звалища і витрачати величезні суми грошей в порожню. Ми, городяни, хочемо конкретно знати що і де прибирають в кожному районі міста і хочемо брати участь в цьому процесі. А то виходить, що гроші витрачаються, що то забирається, а звалища нікуди не діваються", - йдеться у повідомленні.

Взяти участь у проекті запрошують всіх миколаївців. Слід зазначити, що у коментарях люди почали активно додавати фото звалищ. Наприклад, це зробили на шляху до міського звалища. Всі узбіччя вкриті пакетами та іншими відходами:

Миколаївці створюють карту звалищ міста

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв