Миколаївці спробують встановити рекорд регати з державною символікою

У місті також відбудеться парад військових та волонтерів з Державним Прапором
Depo.Миколаїв
22 серпня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua
Миколаївці спробують встановити рекорд регати з державною символікою
Миколаївці спробують встановити рекорд регати з державною символікою

На честь святкування Дня Незалежності України у Миколаєві запланували аж чотири ходи і збираються встановити рекорд на регаті. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Завтра, 23 серпня, на Соборній площі о 10:00 розпочнеться урочиста церемонія підняття Великого Державного Прапора України. Об 11:00 в Миколаївській ОУНБ ім. О. Гмирьова розпочнеться респект-зустріч "Історія рідного краю в контексті розвитку незалежної України". Захід приурочено до 25-річчя незалежності України та 135-річчя від дня заснування обласної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова.

24 серпня з 9:00 розпочнеться хода військових, волонтерів з Великим Державним Прапором від рогу пр.Центрального з вул.Собороною по вул.Соборній до Соборної площі. О 10:00 на головній плозі Миколаєва відбудеться всеукраїнський флешмоб "Співаємо державний гімн України!".

З 10:05 до 10:20 на розі вул.Соборної та вул. Адміральської на великому екрані відбудеться трансляція виступу Президента України. З 10:20 до 11:25 на цьому ж місці на великому екрані відбудеться трансляція святкового параду до Дня Незалежності України, що відбуватиметься в Києві.

Об 11:00 на Флотському бульварі (нижній БАМ) розпочнеться велика регата, мета якої встановлення рекорду України з найбільшої кількості плавзасобів з державною символікою.

О 12:00 від вул. Соборної до Каштанового скверу стартує Марш патріотів, а о 16:00 біля хреста на Садовій - Мегамарш вишиванок.

О 19:00 на площі Соборній відбудеться святковий концерт до Дня Незалежності за участі кращих творчих колективів області.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв