ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці скаржаться, що "Народний сад" перетворили на притон і туалет для алканавтів

У парку, розташованому біля ліцею, в палатках повним ходом розливають спиртне
Depo.Миколаїв
7 квітня 2016 12:44
ФОТО: depo.ua
Миколаївці скаржаться, що "Народний сад" перетворили на притон і туалет для алканавтів
Миколаївці скаржаться, що "Народний сад" перетворили на притон і туалет для алканавтів

Миколаївці зібрали підписи у зверненні до мера, в якому вони наголошують на жахливий стан у парку "Народний сад". Місце відпочинку перетворили на алкопритон, засіяний пляшками та лайном. Про це написав у Фейсбуці Георгій Молчанов, повідомляє Depo.Миколаїв.

Молчанов наводить слова координатора групи Миколи Магомета. Він зазначає, що не проти алкоголю, але вживання міцних напоїв у нещодавно перейменованому на "Народний сад" парку Петровського є дикістю.

"Три супергенделики, розташувавшись вільно по основній лінії парку, з березня по листопад, з 16 дня по 2 ночі, об**рали і об**цяли все навколо, генерують поганий смак, мерзенні звички, методично знищують рідкісну флору. Трохи в бік від основної лінії - і темрява: рай макоїдів, гвалтівників і поламаних ніг, доріжки в ямах, калюжах і недопалки з пляшками. Музика! Точніше те, що називається "музикою". Три сраних "ді-джея" змагаються в вульгарщини, синюшність караоке. Більше того, ці тварюки розташували рядком ігрові дитячі зони, "все включено", хоча і за окрему плату", - негодує миколаївець.

В результаті таких алкопосиденьок зранку парк усіяний лайном, розбитими пляшками та сміттям. Миколаївці сумніваються, що у "генделиків" взагалі є дозвіл на продаж спиртного, та просять відповісти на це питання мера. Також у звернення ініціативна група запитує, чи має хтось з арендарів компенсувати пошкоджене майно та знищені зелені насадження.

Зазначимо, що на сайті міськради миколаївці також зареєстрували петицію і просять заборонити продаж алкоголю біля дитячих маданчиків.

Миколаївці скаржаться, що парк "Народний сад" перетворили в притон і туалет для алкашів

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв