ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці просять знизити вартість проїзду в маршрутках

Городяни натякають, що вартість палива знизилася, а тариф так і не переглянули, як обіцяли
Depo.Миколаїв
10 травня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
Миколаївці просять знизити вартість проїзду в маршрутках
Миколаївці просять знизити вартість проїзду в маршрутках

Миколаївців не влаштовує вартість проїзду в маршрутках - 4 гривні. Городяни просять зробити тариф економічно обгрунтованим та знизити його. Відповідну петицію зареєстрували на сайті міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.

У петиції автор Ольга Задорожко просить покращити технічний стан маршруток, підвищити безпеку та комфорт перевезення пасажирів. Жителька Миколаєва аргументує, що вартість палива знизилася, крім того, більшість машин їхздить на газі, а не на бензині, ціна на який зростала. Стабілізувався і долар. 

"Договір з перевізниками необхідно переглянути і в умовах надання якості послуги і в умовах розрізнення договору, ліквідації ліцензії на перевезення. Знаю))) що в Києві відстань довше, а ось вартість теж 4 грн, дивно, правда???", - пише автор петиції.

Зазначимо, що останній раз тариф на проїзд підвищили до чотирьох гривень у березні минулого року. Перевізники аргументували це тим, що вони працюють у мінус через зростання цін на паливо. При цьому міська влада пообіцяла у разі зниження вартості палива переглянути тарифи. Але миколаївці цього так і не дочекалися.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв