ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці просять заборонити будь-яку музику у громадському транспорті

Відповідну петицію зареєстрували на сайті Миколаївської міськради
Depo.Миколаїв
13 лютого 2016 12:35
ФОТО: depo.ua
Миколаївці просять заборонити будь-яку музику у громадському транспорті
Миколаївці просять заборонити будь-яку музику у громадському транспорті

Миколаївці продовжують реєструвати електронні петиції на сайті міськради, присвячені музичному супроводу. Черга дійшла і громадського транспорту. Автор нової петиції просить заборонити будь-яку музику у маршрутках. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначимо, що у миколаївців чимало нарікань на музику у громадському транспорті, зокрема маршрутках. Водії дозволяють слухати собі пісні на великій гучності, а на зауваження не реагують. Особливі претензії у пасажирів до шансону у салонах маршруток.

Автор петиції Марина Хасанова пише, що пасажири не повинні бути заручниками музичних уподобань водія. "Вони платять за проїзд і мають право на якісне обслуговування. До того ж, увімкнене радіо чи музичні записи відволікають водія від дороги, заважають чути пасажирів", - йде мова у зверненні.

Метод боротьби автор пропонує доволі кардинальний – однією з умов виходу на маршрут поставити відсутність у транспортному засобі пристроїв для програвання музики (радіо або записів). Петиція набрала 70 підписів.

Нагадаємо, що це вже третя "музична" петиція на сайті міськради. У першій автор просив заборонити вуличне радіо, назвавши його дискримінацією, а в другій навпаки виступили проти цього.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв