ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці просять встановити на місці Леніна пам'ятник "Воїнам Світла"

В той же час інші мешканці міста хочуть встановити на тому самому місці фонтан
Depo.Миколаїв
16 березня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Миколаївці просять встановити на місці Леніна пам
Миколаївці просять встановити на місці Леніна пам'ятник "Воїнам Світла"

Два роки тому 22 лютого миколаївці повалили пам'ятник Леніна на головній площі міста. За цей час постамент залишили на місці, але встановили на ньому синьо-жовтий прапор, розмалювали постамент у такі ж кольори та зробили напис "Миколаїв - це Україна". Тим часом у миколаївців виникло багато ідея з приводу того, як облаштувати місце на площі Соборній. На сайті міськради опубліковано декілька петицій на цю тему, передає Depo.Миколаїв.

В одній з петицій, що набрала 14 підписів, миколаївці пропонують створити на на місці пам'ятника Леніну пам'ятний комплекс "Воїни Світла" на честь Героїв Майдану і Героїв АТО. "Створення пам'ятного комплексу на честь Героїв Майдану і Героїв АТО на головній площі міста стане символічним і смисловим доповненням назви площі Соборній, а також буде взаємно доповнюватися з пам'ятником Героям Ольшанцям, що стоїть неподалеку", - зазначає автор.

Частину коштів на проектування і будівництво збираються зібрати за допомогою благодійних внесків небайдужих городян. У той же час на сайті є ще одна петиція, зареєстрована на п'ять днів раніше та з 237 підписами. Автор пропонує демонтувати постамент Леніна та встановити на його місці фонтан і лавки. 

"Пропоную міській влади знести залишки пам'ятника, і розглянути питання про встановлення на його місці фонтану. Територію навколо не завадило б облагородити лавками, що дозволило б перетворити цю частину Соборної площі в зону для відпочинку городян. Зараз нерідко можна спостерігати, як по периметру на постаменті сидить молодь через відсутність на площі лавок", - пише автор петиції.

Зазначимо, що ще за минулої каденції міськради разом із перейменуванням площі Леніна на Соборну приймалося рішення про реконструкцію площі та її благоустрою.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв