ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці обнадійливо ставляться до свого здоров'я, але страждають на гіпертонію

Кожен третій респондент вважає стан свого здоров’я задовільним, більше половини оцінюють його як добрий та 10,5% – поганим
Depo.Миколаїв
26 квітня 2016 19:52
ФОТО: depo.ua
Миколаївці обнадійливо ставляться до свого здоров
Миколаївці обнадійливо ставляться до свого здоров'я, але страждають на гіпертонію

Підсумки вибіркового опитування членів домогосподарств, проведеного Головним управлінням статистики у жовтні 2015 року, свідчать, що майже кожний третій респондент вважає стан свого здоров’я задовільним, більше половини оцінюють його як добрий та 10,5% – поганим, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ГУ статистики.

Найбільш поширеними хворобами були гіпертонія та серцеві захворювання. Про наявність однієї з них повідомили відповідно 45,1% та 23,3% осіб, які мають хронічні захворювання.

За даними опитування, протягом останніх 12 місяців, у 97,9% домогосподарств області хто-небудь із членів родини потребував медичної допомоги. Разом з тим, майже половина таких домогосподарств повідомили про випадки неможливості задовольнити ці потреби в основному через високу вартість ліків та медичних послуг.

Вісім з десяти опитаних повідомили, що за останні 12 місяців зверталися до лікаря. З тих осіб, які зверталися до лікаря, 48,7% пов’язують цей візит з необхідністю проходження профілактичного огляду, 46,6% – з хворобою або проблемою зі здоров’ям.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв