Миколаївці обнадійливо ставляться до свого здоров'я, але страждають на гіпертонію

Кожен третій респондент вважає стан свого здоров’я задовільним, більше половини оцінюють його як добрий та 10,5% – поганим
Depo.Миколаїв
26 квітня 2016 19:52
ФОТО: depo.ua
Миколаївці обнадійливо ставляться до свого здоров
Миколаївці обнадійливо ставляться до свого здоров'я, але страждають на гіпертонію

Підсумки вибіркового опитування членів домогосподарств, проведеного Головним управлінням статистики у жовтні 2015 року, свідчать, що майже кожний третій респондент вважає стан свого здоров’я задовільним, більше половини оцінюють його як добрий та 10,5% – поганим, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ГУ статистики.

Найбільш поширеними хворобами були гіпертонія та серцеві захворювання. Про наявність однієї з них повідомили відповідно 45,1% та 23,3% осіб, які мають хронічні захворювання.

За даними опитування, протягом останніх 12 місяців, у 97,9% домогосподарств області хто-небудь із членів родини потребував медичної допомоги. Разом з тим, майже половина таких домогосподарств повідомили про випадки неможливості задовольнити ці потреби в основному через високу вартість ліків та медичних послуг.

Вісім з десяти опитаних повідомили, що за останні 12 місяців зверталися до лікаря. З тих осіб, які зверталися до лікаря, 48,7% пов’язують цей візит з необхідністю проходження профілактичного огляду, 46,6% – з хворобою або проблемою зі здоров’ям.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв