ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївську хабарницю, яка працевлаштовувала в міліцію, судитимуть онлайн

Чергове судове засідання довелося переносити, оскільки жінка знаходиться у лікарні
Depo.Миколаїв
10 травня 2016 14:57
ФОТО: depo.ua
Миколаївську хабарницю, яка працевлаштовувала в міліцію, судитимуть онлайн
Миколаївську хабарницю, яка працевлаштовувала в міліцію, судитимуть онлайн

Сьогодні, 10 травня, в Центральному райсуді Миколаєва знову розглядали справу псевдоактивістки Маргарити Лук'янової, яка попалася на хабарі за працевлаштування в міліцію. Але підсудна в черговий раз не з'явилася до суду. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Адвокати підсудної повідомили, що Лук'янова на сьогодні знаходиться на стаціонарному лікуванні в Миколаївській міській лікарні №4 та за станом здоров'я не може з'явитися в зал суду. Захисники попросили суддю провести наступне засідання в режимі відеоконференції, щоб підсудна могла спостерігати за судовим процесом і давати свдчення. Слід зазначити, що за словами адвокатів, Лук'янова не зможе вийти з лікарні ще як мінімум 21 день.

Прокурор Артем Демида не став заперечувати і погодився з клопотанням. Суддя Сергій Чернієнко вийшов для ухвалення рішення. По суті не складне клопотання він розглядав понад годину. У підсумку Чернієнко погодився провести наступне засідання в форматі відеоконференції "зал суду - лікарняне ліжко Лук'янової", якщо технічні можливості Центрального суду дозволять таке "ноу-хау".

Громадські активісти, яки прийшли на засідання та постійно відслідковують ситуацію, обурилися: на їхню думку, захисники Лук'янової не надали докази її тяжкого стану і підняли крик, через що Чернієнко погрожував їх вигнати із залу суду.

Миколаївську хабарницю, яка влаштовувала в міліцію, судитимуть онлайнЗазначимо, що у листопаді минулого року працівники відділу внутрішньої безпеки спільно з представниками прокуратури Миколаївської області затримаЛИ Маргариту Лук'янову, яка представляючись помічником начальника обласної міліції, обіцяла за певну матеріальну винагороду вирішувати проблемні питання, пов'язані з діяльністю ОВС.

Зловмисниця, пропонуючи громадянам і навіть працівникам міліції свої "послуги", запевняла про наявність впливу на рішення керівництва гарнізону ОВС. Як з'ясувалося, жінка не виконувала своїх "зобов'язань", але кожен раз знаходила пояснення і причини неможливості виконання обіцянок. Голова громадської організації була затримана працівниками ВВБ при отриманні грошових коштів в розмірі 300 доларів США. За такуюплату шахрайка обіцяла працівнику міліції сприяння в його подальшому працевлаштуванні.

Хабарницю посадили під домашній арешт, але потім вона раптово лягла в лікарню і до цього часу справу так і не почали розглядати по суті.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв