ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївському міськвиконкому довелося двічі на день збиратися, щоб внести зміни до бюджету

Проект перерозподіленого бюджету ухвалили перед сьогоднішньою сесією
Depo.Миколаїв
12 квітня 2016 09:17
ФОТО: depo.ua
Миколаївському міськвиконкому довелося двічі на день збиратися, щоб внести зміни до бюджету
Миколаївському міськвиконкому довелося двічі на день збиратися, щоб внести зміни до бюджету

Вчора ввечірі, 11 квітня, в кінці робочого дня члени виконкому міської ради знову зібралися, щоб розглянути проект рішення про зміни до бюджету. До першого виконкому, який відбувся вранці, чиновники не встигли узгодили правки. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

У прес-службі міськради зазначили, що після представлення проекту рішення у членів виконкому питань і пропозицій не було, тому слово взяв мер та запропонував внести деякі зміни до бюджету. Так, головному розпоряднику коштів департаменту ЖКГ зменшили видатки в цілом на 22,5 млн грн: зняли 11,2 млн грн з капремонту житлового фонду та 11,3 млн грн з капремонту тротуарів. За рахунок цих коштів збільшили видатки на капремонт доріг на 11,3 млн грн, а також на будівництво мереж вуличного освітлення перегону між вул. Маячною та вул. Менделєєва, в тому числі на коригування та експертизу проектно-кошторисної документації - 3 млн грн. Крім того, дістанеться адміністрації Центрального району на капітальний ремонт доріг приватного сектора - 4,2 млн грн, адміністрації Заводського району - на капремонт доріг приватного сектора - 4 млн грн.

"Наступне, по загальному фонду бюджету зменшити витрати головному розпоряднику коштів департаменту ЖКГ на поточний ремонт тротуарів на суму 4,2 млн грн, за рахунок яких збільшити витрати на поточний ремонт доріг. Всі знають, в якому стані зараз знаходиться дорожнє покриття, тому вважаю за доцільне зробити саме так, щоб масштабно зайнятися ремонтом міських доріг, а за результатами шести місяців розглянути можливість фінансування тих об'єктів, з яких я запропонував зняти кошти", - запропонував мер.

Олександр Сєнкевич також пояснив, що загальна вартість робіт з освітлення перегону, на якому постійно гинуть люди, шість млн грн, але поки буде виділено тільки три млн грн, щоб розпочати роботи. Члени виконкому практично одноголосно підтримали проект рішення, Валентина Бондаренко як доповідач з питання утрималася.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв