Миколаївського депутата-рішалу Барну хочуть зняти з голови комсісії облради

Олександр Бондар заявив, що винесе на розгляд депутатів питання про звільнення з посади голови комісії скандального Федора Барну
Depo.Миколаїв
23 вересня 2016 10:42
ФОТО: depo.ua
Миколаївського депутата-рішалу Барну хочуть зняти з голови комсісії облради
Миколаївського депутата-рішалу Барну хочуть зняти з голови комсісії облради

Сьогодны, 23 вересня, у Миколаєві відбувається позачергова сесія облради. Вже традиційно під стіни адмінбудівлі прийшли протестувальники: люди вимагають зниждення тарифів на воду, електроенергію та газ, передає Depo.Миколаїв.

Перед початком засідання в коментарях журналістам член бюджетної комісії, депутат від партії "Батьківщина" Олександр Бондар заявив, що винесе на розгляд депутатів питання про звільнення з посади голови комісії скандального Федора Барну. Нагадаємо, що депутат від БПП Барна прямо на сесії звітував кримінальному авторитету "Мультику" про результати голосування щодо кар'єру. 

Бондар називає обстановку в комісії нездоровою та вимагатиме звільнення Барни: "Сьогодні я планую зробити заяву і винести на порядок денний нашого засідання питання про зняття з (посади, - ред) голови бюджетної комісії Барни Федора Петровича. Останнє засідання стало для мене останньою краплею. Я думав, що ця людина за ці 2-3 місяці після СМС-листування зробила якісь висновки, але висновки ніякі не зроблені, засідання практично зриваються. Засідання комісій проходятьв нездоровій атмосфері, членів комісії не чують, йде хамство і це повинно мати певні межі. Мої межі перейдено, я зроблю таку заяву, побачу яка підтримка буде в залі. Якщо буде голосування, який йому дадуть кворум довіри або ж недовіри. Після цього буду приймати рішення: буду я працювати в цій комісії або не буду". 

Депутат поки не впевнений, що його пропозиція буде підтримана колегами: "Я не готовий сказати чи буде підтримка. Частина депутатського корпусу підтримає, буде 33 депутати - я їм скажу спасибі, тому що дійсно ситуація в бюджетній комісії нездорова. Не буде, тоді та більшість, яка підтримає Барну, я вважаю, що вона теж візьме на себе частину політичної відповідальності за вчинки цієї людини і роботу комісії".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв