ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський стрибун у воду готуватиметься до олімпіади у Європі

Керівництво зараз шукає для комнади спортсменів басейн, максимально наближений до олімпійського у Ріо
Depo.Миколаїв
18 травня 2016 12:14
ФОТО: depo.ua
Миколаївський стрибун у воду готуватиметься до олімпіади у Європі
Миколаївський стрибун у воду готуватиметься до олімпіади у Європі

Миколаївець Ілля Кваша, який здобув "золото" та дві "бронзи" на чемпіонаті Європи з водних видів спорту розповів про плани підготовки до олімпіали у Ріо. Спортсмени тренуватимуться у Європі. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на Xsport.

Миколаївець розповідає, що хоч "золото" і є найвищою нагородою, нелегко далася і "бронза" у стрибках з триметрового трампліну: "Вона досталася дорожче, ніж "золото". В синхроні билися до останнього, але фінішували третіми. Там дуже серйозні були стрибки, і всі хлопці були у відмінній формі", - розповідає спортсмен.

Кваша зазначає, що поки не може назвати конкурента на олімпіаді: "Всі стрибають, всі готуються. Зараз нас стрибало сім з 12 у фіналі. До європейської еліти додадуться ще Америка, Мексика, Китай та інші країни, тому буде дуже жорстко, а олімпіада покаже, хто на що здатний. Як показав Кубок світу у Ріо, тут можна чекати всього, що завгодно, бо будемо стрибати у відкритий басейн, це нелегко".

Команда вирушить на збори, де тренуватиметься до олімпіади. Це буде європейська країна. Проте поки невідомо, яка саме: "Куди, поки не вирішили, але база буде знаходитися у Європі, безпосередньо перед від'їздом на олімпіаду. Це буде Італія, Хорватія, може Болгарія. Зараз керівництво шукає басейн, який би максимально підходив до умов і маскимально наближений до того, у який ми будемо стрибати у Ріо", - розповідає Кваша.

Нагадаємо, Миколаївщину представлятимуть на олімпійських і паралімпійських іграх 13 спортсменів. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв