ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський стрибун Ілля Кваша підкорив триметровий трамплін на Кубку України

Що стосується жіночих змагань на метровому трампліні, то переможницею тут стала триразова призерка чемпіонатів Європи Анна Письменська
Depo.Миколаїв
7 квітня 2016 09:11
ФОТО: depo.ua
Миколаївський стрибун Ілля Кваша підкорив триметровий трамплін на Кубку України
Миколаївський стрибун Ілля Кваша підкорив триметровий трамплін на Кубку України

У Києві відбувся Відкритий Кубок України зі стрибків у воду. Як повідомляє національна федерація з цього виду спорту, в нинішньому році турнір зібрав близько 50 спортсменів, причому не тільки вітчизняних, але зарубіжних. На змагання приїхали гості зі Швеції, Узбекистану, Грузії, Білорусі, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

У четвер на відкритому Кубку України розігрувалися два комплекти медалей - на триметровому трампліні у чоловіків і на метровій вишці у жінок. Серед представників сильної статі рівних не знав Миколаївський стрибун у воду Ілля Кваша. Бронзовий призер Олімпіади в Пекіні набрав суму в 477 балів і випередив свого багаторічного партнера в синхронних стрибках Олександра Горшковозова.

Що стосується жіночих змагань на метровому трампліні, то переможницею тут стала триразова призерка чемпіонатів Європи Анна Письменська. Правда, всі свої нагороди континентальної першості вона здобувала на іншій висоті - 3 метри, і до того ж не одна, а в парі з Оленою Федоровою.

Відкритий Кубок України є одним з етапів національного відбору на Ігри в Бразилію.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв